Pro více informací volejte:

Obchodní a technické informace:
Bc. Václav Ulmann
736 606 106

Fakturace a doprava:
Milena Fluxová
603 442 042

Kontaktní formulář
Katalog a dokumentace
Stáhnout katalog

Těsnící vaky do potrubí

Těsnící vaky potrubí slouží pro rychlé a spolehlivé utěsnění nebo uzavření kanálů, potrubí, stok a vpustí. Používají se hlavně při opravách, údržbě, haváriích a při zkouškách těsnosti nových a sanovaných potrubí dle ČSN EN 1610. Jsou proto nezbytným pomocníkem pro vodohospodářské organizace, ve stavebnictví, průmyslu a pro záchranářské a hasičské sbory.

Těsnící vaky potrubí jsou vyrobeny z kvalitní pryže vyztužené tkaninou. Odolávají povětrnostním vlivům, teplotám od –30 °C do +80 °C, užitkové a odpadní vodě a jsou středně odolné chemikáliím.

V nabídce jsou vaky pro utěsnění potrubí od průměru 50 mm do 1 600 mm. Všechny vaky jsou zkoušeny 1,3 násobkem provozního tlaku a odolávají protitlaku 5 m vodního sloupce.

Kategorie

 • Těsnící vaky potrubí U

  Těsnící vaky potrubí U slouží pro rychlé a spolehlivé utěsnění nebo uzavření kanálů, potrubí stok a vpustí. Používají se hlavně při opravách, údržbě a zkouškách těsnosti nových a sanovaných potrubí dle ČSN 756909. Jsou proto nezbytným pomocníkem pro vodohospodářské organizace, ve stavebnictví, průmyslu a pro záchranářské a hasičské sbory. Těsnící vaky potrubí jsou vyrobeny z kvalitní pryže vyztužené tkaninou. Odolávají povětrnostním vlivům, teplotám od -30°C do 80°C, užitkové a odpadní vodě a jsou středně odolné chemikáliím. Základní typová řada se skládá z 26 standardních provedení od průměru 50 mm do 1600 mm. Všechny vaky jsou zkoušeny 1,3násobkem provozního tlaku a odolávají protitlaku 10 m nebo 5 m vodního sloupce. Krátký návod k obsluze je uveden na každém vaku.

  Technické parametry

 • Těsnící vaky potrubí průtočné PU

  Těsnící vaky potrubí průtočné PU slouží pro rychlé a spolehlivé utěsnění nebo uzavření kanálů, potrubí stok a vpustí. Používají se hlavně při opravách, údržbě a zkouškách těsnosti nových a sanovaných potrubí dle ČSN 756909. Jsou proto nezbytným pomocníkem pro vodohospodářské organizace, ve stavebnictví, průmyslu a pro záchranářské a hasičské sbory. Těsnící vaky potrubí jsou vyrobeny z kvalitní pryže vyztužené tkaninou. Odolávají povětrnostním vlivům, teplotám od -30°C do 80°C, užitkové a odpadní vodě a jsou středně odolné chemikáliím. Základní typová řada se skládá z 26 standardních provedení od průměru 50 mm do 1600 mm. Všechny vaky jsou zkoušeny 1,3násobkem provozního tlaku a odolávají protitlaku 10 m nebo 5 m vodního sloupce. Krátký návod k obsluze je uveden na každém vaku.

 • Těsnící vaky potrubí průtočné flexibilní PU-F

  Těsnící vaky potrubí průtočné flexibilní PU – F slouží pro rychlé a spolehlivé utěsnění nebo uzavření kanálů, potrubí stok a vpustí. Používají se hlavně při opravách, údržbě a zkouškách těsnosti nových a sanovaných potrubí dle ČSN 756909. Jsou proto nezbytným pomocníkem pro vodohospodářské organizace, ve stavebnictví, průmyslu a pro záchranářské a hasičské sbory. Těsnící vaky potrubí jsou vyrobeny z kvalitní pryže vyztužené tkaninou. Odolávají povětrnostním vlivům, teplotám od -30°C do 80°C, užitkové a odpadní vodě a jsou středně odolné chemikáliím.Základní typová řada se skládá z 26 standardních provedení od průměru 50 mm do 1600 mm. Všechny vaky jsou zkoušeny 1,3násobkem provozního tlaku a odolávají protitlaku 10 m nebo 5 m vodního sloupce. Krátký návod k obsluze je uveden na každém vaku.

 • Těsnící vaky potrubí s velkým průtokem PU-G

  Využití těchto vaků je zvláště v těch případech, kde potřebujeme odvést větší průtok vody. Průtok zajišťuje kovový střed, který je vyroben z nerez oceli. Pryžotextilní plášť je navlečen na tomto středu a v případě poškození je vyměnitelný. Základní typová řada pokrývá rozsah průměrů od 100 mm do 1200 mm.

 • Těsnící vaky potrubí krátké UK

  yto vaky jsou vzhledem ke své délce vhodné zvláště pro utěsnění kanalizačních přípojek. Používají se však také při zkouškách těsnosti potrubí.
  Vyrábí se z kvalitní pryže a kovové díly jsou vyrobeny z antikorozních materiálů.
  Základní typová řada se vyrábí od průměru 50 mm do průměru 300 mm.

 • Těsnící vaky potrubí krátké průtočné PUK

  Tyto vaky jsou vzhledem ke své délce vhodné zvláště pro utěsnění kanalizačních přípojek. Používají se však také při zkouškách těsnosti potrubí.
  Vyrábí se z kvalitní pryže a kovové díly jsou vyrobeny z antikorozních materiálů.
  Základní typová řada se vyrábí od průměru 50 mm do průměru 300 mm.

 • Těsnící vaky potrubí vysokotlaké UU

  Kde není možno použít z důvodu vysokého protitlaku standardní těsnící vaky potrubí, používají se tyto vysokotlaké. Vyšší provozní tlak je umožněn kevlarovou výztuží u všech vaků. Základní typová řada je od průměru 50 do 600 mm.

© 2020 STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o.