Systémové bednění

Obchodní a technické informace: Ing. Tomáš Burda 605 219 588

Fakturace a doprava: Milena Fluxová 603 442 042

aktuálně se nacházíte: sortiment | systémové bednění | ztracené

Jednorázové kartonové bednění neboli ztracené bednění

SonotubeNový typ lepenkových jednorázových konstrukčních trubic, takzvaného ztraceného bednění, pro betonování nosných sloupů a podpěr. Jsou dodávány ve dvou verzích:

SONOTUBE RR STANDARD –  snadné, rychlé, levné řešení železobetonových stojatých sloupů přímo na staveništích. Trubice lehce obtiskují stopy po spirálovém vinutí formy do betonovaného sloupu.

SONOTUBE RR PLUS –  hladký vnitřek trubice umožňuje finální řešení železobetonových stojatých sloupů bez nutnosti dalších finálních úprav povrchu sloupu. Pro snadné, rychlé a bezpečné odšalování sloupu jsou vybaveny trhacím lankem.

Formy jsou odolné proti vlhkosti, pevné, nízká hmotnost umožňuje snadnou manipulaci, jejich osazení nevyžaduje žádné mechanizační prostředky. Odšalování sloupu je velmi snadné – formy mají zabudovány zipy.
Jednorázové kartonové formy jsou vyráběny z druhotných surovin a jsou plně recyklovatelné. Užití ekologických Sonotube nezatěžuje životní prostředí. Navíc je možno snížit náklady na likvidaci odpadu, neboť formy lze odevzdat ve sběrnách starého papíru.

Zastupujeme značky

www.stavebni-centrum.cz - stroje a výrobky pro stavebnictví, © 2010

IČO: 25823809, DIČ: CZ25823809, spisová značka C 19560, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

www.pazeni.cz, www.tesnenistaveb.cz www.falch.cz, www.kringsverbau.cz,
www.ltw.cz, www.stavebni-centrum.eu, www.stavebni-centrum.info, www.vaky.cz

Vytvořil Jan Škapa
www.janskapa.cz