Malá stavební mechanizace

Obchodní a technické informace

Fakturace a doprava: Lucie Luňáková 603 273 979

aktuálně se nacházíte: sortiment | malá stavební mechanizace | elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrály jsou přenosným zdrojem jednofázového i třífázového elektrického proudu využívaným  všude tam, kde není v dosahu zásuvka nebo tam, kde nechceme natahovat desítky metrů kabelu k nejbližší zásuvce. Uplatnění nalézají především ve stavebnictví jako zdroj elektrické energie pro pohon stavební mechanizace, při zakládání nových staveb, velkých investičních celků, jakými jsou dálnice, tunely, mosty.

Pomoc elektrocentrál byla vyzkoušena i při několikerých záplavách a jejich služeb využívají mimojiné i hasiči, policie a armáda.
V naší nabídce naleznete elektrocentrály značky MEDVED. Provozní výkon námi nabízených elektrocentrál je od 3 až 22,5 kVA. V nabídce jsou i elektrocentrály se svářečkou.

MEDVED: jsou elektrocentrály s vysokou spolehlivostí výkonem, kvalitou, nízkou spotřebou paliva a šetrným přístupem k životnímu prostředí.

Honda  Jednofázové centrály jsou svými výkony od 3 kVA až 13,5 kVA nepostradatelnými pomocníky hlavně ve stavebnictví či průmyslu. Tato řada je vybavena jednoduchou kapacitní regulací výstupního napětí a je vhodná pro osvětlení, elektrické stroje nebo nářadí. 
Díky elektronické regulaci výstupního napětí (AVR), dochází ke kvalitní filtraci křivky výstupního napětí. Všechny generátory MEDVED jsou vybaveny moderními motory HONDA a KOHLER, které splňují nejpřísnější emisní a hlukové limity.

Zastupujeme značky

www.stavebni-centrum.cz - stroje a výrobky pro stavebnictví, © 2010

IČO: 25823809, DIČ: CZ25823809, spisová značka C 19560, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

www.pazeni.cz, www.tesnenistaveb.cz www.falch.cz, www.kringsverbau.cz,
www.ltw.cz, www.stavebni-centrum.eu, www.stavebni-centrum.info, www.vaky.cz

Vytvořil Jan Škapa
www.janskapa.cz