Malá stavební mechanizace

Obchodní a technické informace

Fakturace a doprava: Lucie Luňáková 603 273 979

Čerpadla

Motorová čerpadla jsou poháněna moderními motory HONDA, které tvoří jednoznačně světovou špičku jak v životnosti, spotřebě paliva a spolehlivosti, tak i v šetrnosti k životnímu prostředí. Toto hledisko je zvláště důležité, vezmeme-li v úvahu možnost provozování čerpadel v otevřené přírodě náročné na čistotu provozu a hlučnost.

Důmyslná konstrukce samotného čerpadla omezuje na minimum možnost mechanického poškození a maximálně zjednodušuje přístup obsluhy k pracovním částem čerpadla při čištění a údržbě.

 

Honda

Čerpadla vodní

– slouží k čerpání čisté vody, např. při závlaze v letních měsících. Transportní množství vody se u těchto čerpadel pohybuje od 130 do 1100 l/min.

Honda

Čerpadla kalová

- jsou výhodná při čerpání vody kalové či vody znečištěné pevnými částicemi. Ucelená řada motorových čerpadel HONDA uspokojí jakéhokoliv zákazníka, který má byť sebemenší problém právě s přečerpáváním těchto materiálů, a co víc, bez nutnosti blízké přípojky elektrické energie. Transportní množství vody se u těchto čerpadel pohybuje od 650 do 2100 l/min.

Čerpadla speciální

– tlaková
V případě vyšších požadavků na čerpadla, např. vysoký tlak či přeprava chemikálií, je tu pro Vás kategorie čerpadel speciálních s max. průtokem 500 l/min.

Zastupujeme značky

www.stavebni-centrum.cz - stroje a výrobky pro stavebnictví, © 2010

IČO: 25823809, DIČ: CZ25823809, spisová značka C 19560, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

www.pazeni.cz, www.tesnenistaveb.cz www.falch.cz, www.kringsverbau.cz,
www.ltw.cz, www.stavebni-centrum.eu, www.stavebni-centrum.info, www.vaky.cz

Vytvořil Jan Škapa
www.janskapa.cz