Archiv novinek
Naleznete zde plné znění všech novinkových zpráv.

Archiv novinek

Nový design eshopu 03.06 2012
Připravali jsme pro Vás nový design našeho eshopu. Věříme, že Vám zpříjemní a zpřehlední nakupování. Vaše STAVEBNÍ CENTRUM.
NOVINKA 14.04 2012
Vodotěsná pružná stěrka MASTERSEAL 480. K dostání v našem internetovém obchodě - eshop.

MASTERSEAAL 480 - vodotěsná pružná stěrka, vyniká jednoduchou aplikací a je vhodná pro kompletní hydroizolaci.Zajišťuje ochranu proti radonu,překlenuje trhliny v podkladu. Izoluje proti netlakové i tlakové vodě,proti agresivní spodní vodě. Používá se na betonový podklad bez penetrace.Vyniká nízkou spotřebou cca 3kg/m2. Koupit můžete v našem eshopu. NOVINKA.

Kompletní sortiment BETOSANU 02.01 2012
Na našem eshopu STAVEBNÍ CENTRUM již lze nyní zakoupit kompletní nabízený sortiment zboží značky BETOSAN. Samozřejmě za ceny jako v kamenné prodejně!

Sortiment našeho elektronického obchodu se rozrůstá, v plánu máme kompletní pokrytí našeho prodejního katalogu. Nyní pracujeme na přidání zboží značky BASF k internetovému zakoupení.

Prohlédněte si nabízené zboží značky BETOSAN zde.

Pracovní doba na konci roku 15.12 2011
Děkujeme za spolupráci v uplynulém roce a do nového roku Vám přejeme hodně osobních a i pracovních úspěchů. Naposledy se letos uvidíme 22.12.2011. Vaše STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o.
Spustili jsme e-eshop! 13.11 2011
S radostí oznamujeme spuštění našeho nového internetového obchodu STAVEBNÍ CENTRUM eshop! Pohodlné nakupování odkudkoli a kdykoli.

Nový internetový obchod nabízí stávajícím i novým zákazníkům pohodlný způsob, jak využít našich služeb. V katalogu internetového obchodu se v moment spuštění nachází více než 100 unikátních druhů zboží, a při zahrnutí verzí zboží (různé druhy hmotností, barev, apod.) se můžeme pochlubit celkovým sortimentem zboží čítajícím nad 200 položek!

Zboží na našem internetovém obchodě je řazeno do tří kategorií (přičemž v budoucnu přibudou další):

  1. Stavební chemie
  2. Vysokotlaká vodní čistící technika
  3. Příslušenství do bednění

Každý kategorie je pak členěna do mnoha podkategorií. Toto členění (až na vyjímky) kopíruje systém představený na našem informačním webu v části Sortiment.

Nevíte, jak nakupovat? Sekce Jak nakupovat je stvořena přímo pro Vás. Chtěli byste mít vždy po ruce kontakt na naši firmu? V záhlaví každé stránky eshopu naleznete telefonní číslo - kontaktujte nás a rádi Vám zodpovíme jakýkoli dotaz. Chtěli byste si nechat zboží doručit přímo na Vámi vybranou adresu? Veškerý sortiment zasíláme před doručovací služby PPL nebo TOP TRANS.

Děkujeme, že jste navštívili naše webové stránky a doufáme, že pokud využijete služeb našeho internetového obchodu, tak s nimi budete spokojeni.

Vaše STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o.

Pracovní doba od listopadu 201 01.11 2011
Pracovní doba se od 1.listopadu mění. Máme otevřeno od 7:00 do 15:00 hodin, od pondělí do pátku.
Nový web o pažení 24.06 2011
Připravili jsme pro Vás nový, speciální web o pažení www.pazeni.cz, kde naleznete všechny potřebné informace o typech a vlastnostech pažení.

Společnost STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o. spoušít nový web o pažení, www.pazeni.cz, věnovaný bezpečnosti a efektivitě výkopových prací. Na stránce se budou nacházet neustále aktualizované a doplněné informace podle toho, co Vy sami budete chtít vědět. Neváhejte nás tedy kontaktovat přes dostupný formulář v sekci "Poptávka pažení", kde můžete položit jakýkoli dotaz či požádat o nabídku pažení z rukou našich specialistů.

Doufáme, že nové stránky Vám pomohou zorientovat se v různých typech pažení a odpoví Vám na otázky, které si budete ohledně pažení klást. Spuštěním webu rozhodně naše práce na něm nekončí. Budeme jej vylepšovat neustále, stejně jako již připravujeme spuštění našeho elektronického obchodu, kterého se dočkáte po prázdninách.

Přejeme příjemné prožití horkých letních dní,
kolektiv STAVEBNÍ CENTRUM Group s.r.o.

NOVĚ NA PŮJČOVNĚ ŘEZAČ SPÁR ! 10.06 2011
ROZŠÍŘILI JSME PRO VÁS SORTIMENT PŮJČOVNY O ŘEZAČE SPÁR !
Půjčovna strojů pro čištění 23.03 2011
V naší nabídce najdete mimo jiné možnost zapůjčení strojů pro čištění a úpravu povrchů pomocí vysokotlakého vodního paprsku od 120 barů do 2500 barů.Volejte 604 932 302.
Pažení a bednění na půjčovně 23.03 2011
Připravili jsme pro Vás širokou nabídku pažících a bednících systémů.Máte možnost nejen zakoupit, ale také zapůjčit vhodný systém pro Vaši stavbu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vybraný sortiment

Zastupujeme značky

www.stavebni-centrum.cz - stroje a výrobky pro stavebnictví, © 2010

IČO: 25823809, DIČ: CZ25823809, spisová značka C 19560, vedená u rejstříkového soudu v Ostravě

www.pazeni.cz, www.tesnenistaveb.cz www.falch.cz, www.kringsverbau.cz,
www.ltw.cz, www.stavebni-centrum.eu, www.stavebni-centrum.info, www.vaky.cz

Vytvořil Jan Škapa
www.janskapa.cz